Alternativní zdroje tepla pro váš dům

Projekt a dodání alternativních zdrojů

Návrh, dodávka a zprovoznění alternativních zdrojů tepla

Zajišťujeme kompletní návrh, dodávku a instalaci celého systému, včetně uvedení do provozu. Diplomovaní odborníci nejprve posoudí konkrétní objekt a pozemek a navrhnou  optimální skladbu tepelných zdrojů. Propočítají tepelné ztráty objektu a spotřebu teplé užitkové vody a určí potřebný tepelný výkon zdrojů.

Na základě těchto údajů vytvoříme poměrně přesný finanční rozpočet a po jeho schválení zákazníkem dodá firma konkrétní zařízení: solární kolektory, tepelné čerpadlo, kotel na zvolené palivo a řídicí jednotku s dotykovým displejem.

Provedeme kompletní instalaci a synchronizaci celého systému, zprovozníme jej a naučíme vás používat jeho funce (nastavení teploty v místnostech, sledování tepelných ztrát v objektu a výkonu jednotlivých zdrojů, spotřeby tepla a další).

Poradíme vám při přípravě žádosti o zpětnou dotaci od státu na zřízení solárních kolektorů.

Proč investovat do alternativních zdrojů?

  1. Efektivní řízení tepla a využití alternativních zdrojů tepla, jako jsou solární panely nebo tepelná (zemní) čerpadla, šetří nejen přírodu, ale především peníze. Snížení nákladů na vytápění a ohřev TUV dosahuje až 70 %.
  2. Po pořízení alternativních zdrojů je zpětně možné požádat o dotaci od státu. Informace o aktuálních podmínkách získání dotace poskytuje Státní fond životního prostředí ČR .

0