ADP CZ a dotační program Zelená úsporám

Zelená úsporám

Dotační program Zelená úsporám přináší zájemcům o úspory při vytápění dosud nejvýhodnější podmínky, za jakých se účinné a ekologické zdroje energie kdy daly v Česku pořídit. S investicí do tepelného čerpadla nebo solárních panelů proto není třeba čekat, nejvhodnější doba pro tento krok právě nastala!

Společnost ADP CZ, a.s., se již od roku 1997 věnuje především vývoji a instalaci vlastního systému regulace a měření KOBRA®, společně s ním ale instaluje svým zákazníkům také tepelná čerpadla, solární panely a akumulační nádrže vybraných zahraničních i domácích výrobců. Můžeme tak výběr každého zařízení lépe přizpůsobit konkrétním požadavkům i finančním možnostem klienta.

Velkou předností naší firmy jsou zkušenosti s komplikovanými projekty na klíč, kde jsou kombinována tepelná čerpadla, solární panely a další technologie vytápění, chlazení či ovládání inteligentních budov s naším systémem řízení a regulace KOBRA®.

Součástí naší nabídky v rámci programu Zelená úsporám je pomoc s vypracováním žádosti ještě před zahájením investice a podepsáním smlouvy, aby měl klient jistotu, že státní dotaci na svůj projekt opravdu dostane.

Více o programu Zelená úsporám a nabídce ADP CZ, a.s


0